Súťaže
17.5.2008 – Memoriál Tobiáša Ondroviča – Láb
Účasť: Dorast:
Holič Lukáš Ralbovský Peter
Ralbovský Ján Ralbovský Anton
Krebs Marek 4. Miesto Dinuš tomáš - Rozhodca
Bakiča Peter
Okruhlica Lukáš
Špoták Jakub
Ralbovský Dominik
Sojka Lukáš
Pajdhauser Ivan
––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––
24.5.2008 – Okresná súťaž Dorastu – Veľké Leváre
Účasť: Dorast
Polák Filip
Ralbovský Ján
Krebs Marek 1.Miesto Postup na krajské kolo
Bakiča Peter
Okruhlica Lukáš
Špoták Jakub
Ralbovský Dominik Ralbovský Anton – Rozhodca
Sojka lukáš Ralbovský Peter – Rozhodca
Holič Lukáš Ralbovský Jozef – Rozhodca
Pajdlhauser Ivan Sojka Milan
–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––
14.6.2008 Krajská súťaž Dorastu – Záhorská Bystrica
Účasť: Dorast
Polák Filip
Ralbovský Ján
Krebs Marek 1.Miesto Postup na Majstrovstvá Slovenska
Bakiča Peter
Okruhlica Lukáš
Špoták Jakub
Ralbovský Dominik Ralbovský Anton – Rozhodca
Sojka lukáš Ralbovský Peter – Rozhodca
Holič Lukáš Ralbovský Jozef – Rozhodca
Pajdlhauser Ivan
–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––
14.6.2008 Pohárová súťaž Lozorno
Účasť: Dorast Muži
Sojka lukáš Ralbovský Anton
Ralbovský Ján Ralbovský Peter
Krebs Marek Holič Lukáš
Bakiča Peter Stanovský Stanislav
Pajdlhauser Ivan Okruhlica Lukáš
Špoták Jakub Polák Filip
Ralbovský Dominik Ralbovský Jozef
2.Miesto 3. Miesto
–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––
21.6.2008 Okresná súťaž Plavecký Štvrtok – PP DHZ
Účasť : Muži I Muži II Ženy
Karel Matej Mračka Vladimír Vedeľová Anna
Ralbovský Peter Dinuš Tomáš Sládková Karin
Krebs Marek Kákoni Štefan Barteková Veronika
Sojka Milan Bakiča Peter Fajkošová Patrícia
Ralbovský Dominik Pajdlhauser Ivan Mlynarovičová Miroslava
Ralbovský Ján Okruhlica Lukáš Tomková Patrícia
Stanovský Stanislav Holič lukáš Jánošová Jana
Špoták Jakub Vedeľ Miroslav Vaňková Klaudia
Sojka Lukáš Sojka Lukáš
2. Miesto 6. Miesto 2. Miesto
Ralbovský Anton – Rozhodca
–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––
5.7.2008 Nočná Pohárová súťaž – Zohor
Účasť : Muži
Ralbovský Anton
Ralbovský Peter
Bakiča Peter
Ralbovský Ján 4. Miesto
Ralbovský Dominik
Stanovský Stanislav
Špoták Jakub
Sojka Lukáš
12.7.2008 Pohárová súťaž Záhorská Ves
Účasť : Muži
Ralbovský Peter
Dinuš Tomáš
Krebs Marek 1. Miesto
Pajdlhauser Ivan
Ralbovský Ján
Ralbovský Dominik
Sojka Lukáš
–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––